środa, 8 stycznia 2014

Biżuteryjki dla WOŚP

Już od pewnego czasu na naszym blogu gości baner informujący o naszym udziale w świetnym projekcie pt.


Akcja zainicjowana przez grupę artystek pasjonatek o wielkim sercu, które tym co mają  najcenniejszego- czyli talentem oraz pracą swych zwinnych dłoni - postanowiły wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. I tak z roku na rok do tych dzielnych Kobiet dołączają kolejne, zachęcone entuzjazmem koleżanek. My również baaardzo chciałyśmy się przyłączyć ...i voila! Udało się :)
Gorset i torebka - kopertówka SUPERNOVA to projekt, który w swej barwnej strukturze zawiera również nasze dwa sutaszowe elemenciki.

SUPERNOVA

Aktorka Maria Niklińska w gorsecie Supernova


Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka z kopertówką Supernova

Oto i One! :)
Jesteś ciekaw jak to Wszystko się zaczęło, jak przebiegał proces tworzenia i jak to się stało, że powstało? Tutaj znajdziesz więcej informacji o Projekcie == > KLIK


Oczywistą sprawą jest, iż każda z twórczyń włożyła ogromne serce w każdy przez siebie wykonany element, ale wśród tych Kobiet i nie tylko, bo wśród nas są również Rodzynkowie :), znalazły się Dobre Duchy, WOŚPowe Anioły, które dzień i noc czuwają nad całym wizerunkiem akcji, zebraniem wszystkiego co zostało stworzone, nadaniem temu właściwego i ostatecznego kształtu, zorganizowaniem ludzi, oprawy, obfotografowaniem. Osoby które ciągle nawigują, rozpowszechniają informacje, zajęły się tłumaczeniem materiałów promocyjnych, wystawianiem i redagowaniem aukcji i Ci wszyscy, którzy chcą o Biżuteryjkach mówić ...eh! Wszystkim Wam, którzy bierzecie udział w tym MEGA przedsięwzięciu chwała za WIELKIE SERDUCHA! Amen :)

  Kliknij, i zajrzyj na Biżuteryjkowe aukcje. Pokaż, że też masz WIEEEELKIE SERCE!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz